STŘÍKACÍ ZAŘÍZENÍ - ING. LIBOR PEŠEK

objednávka   dotazy   kontakty   přesné hledání

Katalog produktů stále doplňujeme, pokud máte zájem o konkrétní výrobek, který dosud není v nabídce, využijte náš kontaktní formulář. Děkujeme.

PRODUKTY >> Kusovník

Kusovník

obj. číslonázev
0000000 Turbodmychadlo FC 9900, 230 V / 50 Hz
0000001 Turbodmychadlo FC 7000, 230 V / 50 Hz
0003756 Filtrové kolečko D57 - 0,4, jemné
0017262 Otočný díl vnitřní závit NW7, M16x1,5
0017267 Lišta rozdělovače kpl., 530 bar
0017270 T-kus kpl., 530 bar
0017271 Kříž kpl., 530 bar
0034030 Dvojité hrdlo A=M16x1,5 x M16x1,5
0034033 Dvojité hrdlo A=1/4" x 1/4"
0034041 Mezikus - přechodka 1/4 x M16,5x1,5
0034377 Filtr bílý, 1 ks, 50 MA, 0,31 mm MW, střední
0034383 Filtr červený, 1 kus, 180 MA, 0,084 mm MW, velmi jemný
0034630 Sací systém disperze, DN25
0034950 Klec Metex
0034951 Sítka na disperze pro klec Metex (5 ks)
0034952 Sítka na laky pro klec Metex (5 ks)
0036580 Filtrový koš disperze, 0,8 mm MW
0037607 Filtrové kolečko D57 - 0,8, hrubé
0038930 Uzemňovací kabel kpl, 1x4mm 2x6m
0043052 Těsnění pro montáž trysky
0043235 Filtr žlutý, 1 kus, 100 MA, 0,14 mm MW, jemný
0055745 Koleno pro zpětný chod
0089323 Filtr zelený, 1 ks, 30 MA, 0,5 mm MW, hrubý
0096005 Pistole s konzolí 150 cm, M16x1,5
0096015 Prodloužení trysky 1 m s výklopným kloubem
0096016 Prodloužení trysky 2 m s výklopným kloubem
0096017 Prodloužení trysky 3 m s výklopným kloubem
0097004 Tryska na dutiny, flexibilní 130 cm s tryskou 0,5 mm, 250 bar
0097009 Kloub, Z-závit
0097022 Filtr červený, 10 ks, 180 MA, 0,084 mm MW, velmi jemný
0097023 Filtr žlutý, 10 ks, 100 MA, 0,14 mm MW, jemný
0097024 Filtr bílý, sada 10 ks, 50 MA, 0,31 mm MW, střední
0097025 Filtr zelený, 10 ks, 30 MA, 0,5 mm MW, hrubý
0097057 Injektážní prut ND400, 1/4"
0097061 Manometr kombinovaný 250-400 bar, I = M16x1,5 x A = M16x1,5
0097069 Sací systém Lack s Niro-kolenem, flexibilní
0097070 Nasávací systém Disp. kpl. s kolenem Niro, NW25, flexibilní
0097073 Sací hadice Lack Niro, DN13, M36x2; 1 m
0097075 Nasávací koleno kpl. Niro, M36x2
0097077 Prodlužovací trubka kpl. Niro Dispersion
0097078 Prodlužovací trubka kpl. Niro Lack
0097080 Zpětná hadice kpl., DN4-1,8m/M16x1,5
0097082 Sací systém se zpětným chodem, 1,4 m; C-spojka, zahnutý spoj
0097083 Sací systém pro kontejnery, 3,5 m, se sacím filtrem
0097087 Nasávací hadice kpl. disperze Niro, DN25/M36x2/1 m
0097089 Zpětná hadice Niro koleno
0097120 VT filtr HF-01 pro membránová čerpadla
0097201 Mezikus vnitřní 16x1,5 x vnější 1/4"
0097208 Tryska na dutiny, B 70 cm s tryskou R15
0097252 Tryska na dutiny, A 12 cm s tryskou R11
0097258 Sada sít (lak) 5 l
0097294 Chránička na trysku
0097305 Zaslepení pro C-spojku
0097531 Filtrační sáček, MA 0,3mm
0104940 Servisní sada - 3cestný kulový ventil, k 9991550
0105930 Pevné sání nerez 270 mm, DN 25 pro 3-130, 22-18 na stojánku
0105931 Pevné sání 415 mm pro 22-18 a 3-130S
0115011 Nasávací systém, tuhý
0115063 Nasávací trubka kpl. tuhá 683
0115065 Nasávací trubka kpl. tuhá 273
0115082 Pneumatický vozík malý
0115175 Nasávací trubka k nádobě (ušlechtilá ocel), k nádobě 200 l
0115284 Prodlužovací hadice NW 13, 1,8 m
0115285 Prodlužovací hadice NW 25, 1,8 m
0115324 Zásobník s průhledem s automatickým vypouštěním
0115364 Přechodové hrdlo R3/8" M16x1,5
0115376 Nasávací trubka kpl. tuhá 318
0115672 Redukce I=3/8 x A=16x1,5
0117270 Údržbová jednotka 3-130S / 22-185
0117275 Údržbová jednotka AirCoat
0118231 Adaptér kpl. A-závit M20x2, I-závit M16x1,5
0123446 Dvojité hrdlo M16x1,5
0139045 Tyčový filtr kpl.
0149702 TipClick
0179103 Síťový přístroj VM200 W
0179104 Síťový přístroj VM200 EN
0179109 Síťový přístroj VM2000 EN
0179732 Přechodka I-1/4" A-NPS 3/8"
0179770 Držák na stěnu pro VM 2000(W)/200/2000/2000W
0220307 Háček na hadici RD-4, zabalen v boxu
0236219 Uzemňovací kabel 2 m
0250243 Filtr DN25, M28x1,5, 1,25 mm MW, pro sací hadici
0250244 Filtr DN13, M15x1; 0,8 mm MW, pro sací hadici
0250245 Filtr M28x1,5, MW=0,8 / D=0,5
0252040 Finish 270, 230 V / 50 Hz na vozíku
0252060 Finish 250, 230 V / 50 Hz na vozíku
0252776 Náhradní manometr sada D40, 0-400 bar pro F250 / F270
0252910 AirCoat Regler ..... F 250 / F 270
0254251 Zaměřovací tyč
0254913 Zařízení na sypání skleněných perel, šířka čáry 15 cm (6")
0254915 Zařízení na sypání skleněných perel, doplňkový set pro druhou pistoli
0256343 Dvojité hrdlo A 3/8 x 3/8
0258724 Adaptér pro kontejnerové sání (EP 3000)
0261020 Radiátorová tryska RN30
0261021 Sada trysek č. 6 (3,0 mm)
0261022 Sada trysek č. 7 (4,0 mm)
0261024 FC tryska WSL60 s vrchním držákem
0261025 Semišovací pistole
0261027 Regulační ventil pro WSL50/60
0261255 Balík hadic, DN10, 8,2 m pro FC
0261270 Hadice pro nástřik barev DN6, 7 m
0261340 Tlakový zásobník
0261342 Manometr 0-4 bar, 1/8" pro FC 9950 PP
0261374 Vložka do tlakové nádoby, plast
0261460 Vzduchová hlavice
0261470 Tryska 3mm
0268216 Spínač tlaku - komplet
0268256 Dopravní šnek
0268480 Šnek čerpadla W 5/2 žlutý
0268481 Plášť čerpadla W5/2 žlutý
0268545 Svorník, 6KT.13
0268746 Tryska na omítky, 14 mm
0268747 Tryska na omítky, 16 mm
0268748 Tryska na omítky, 18 mm
0268779 Tryska ocel, 4 mm
0268780 Tryska ocel, 6 mm
0268781 Tryska ocel, 8 mm
0268782 Tryska ocel, 10 mm
0275118 Regulační přístroj pro stlačený vzduch (Controller)
0275249 Vzdušnice 9 m (pro FC Controller)
0275254 Sada trysek č. 2 (0,8 mm)
0276227 Sada trysek č. 3 (1,3 mm)
0276228 Sada trysek č. 4 (1,8 mm)
0276229 Sada trysek č. 5 (2,2 mm)
0276233 Vzdušnice 4,5 m
0276234 Vzdušnice 7,5 m
0277035 FineCoat pistole (tlaková nádobka 1 l, sada trysek č. 4, klíč na trysky 2)
0277058 FineCoat pistole, materiálové připojení pro FC 9900 PowerCart (sada trysek č. 5)
0277095 Turbodmychadlo FC 8800, 230 V / 50 Hz
0277920 Hadice
0278147 Sací systém sada (F230)
0279094 FineCoat pistole, tlaková nádobka 1 l pro FineCoat-Controller (sada trysek č. 4)
0279219 FineCoat pistole, materiálové připojení pro FineCoat-Controller (sada trysek č. 4)
0279938 Sada filtrů FC 9900
0288144 Vrchní nádobka 5 l, pro F230
0291564 Filtrační patrona 20 MA, 0,8 mm MW (EP/GP 3000, EP 2800, EP 2510 S)
0295565 Filtr pro sací systém Pro 22
0295721 Filtrační patrona 200ok, MW 0,08mm
0296362 Airless pistole AG 08, G-závit 1/4", 250 bar
0296386 Airless pistole AG 08, G-závit 1/4", 250 bar
0296388 Airless pistole AG 08, F-závit, 250 bar
0296393 Airless pistole AG 08, F-závit 1/4"
0296465 Airless pistole AG 08, F-závit 1/4"
0296467 Airless pistole AG 08, G-závit 1/4"
0322050 Regulační jednotka pro Cobra
0322052 Podstavec Cobra
0327223 Váleček na barvu, bez polstrování, 11 mm
0340050 SF 23, 230 V / 50 Hz na vozíku
0340255 Adaptér pro sací systém na kontejnery
0340256 Manometr kombinovaný 250-400 bar, I = 1/4" A = 1/4"
0340265 Vrchní 5-ti litrová Ex nádobka
0340930 TopClean přídavné zařízení
0341005 SF 31, 230 V / 50 Hz na vozíku
0341262 Sací systém QuickClean SF 21 / SF 23 / SF 1500
0341263 Sací systém QuickClean SF 27 / SF 31
0341264 Sací systém QuickClean F 250 / F 270
0341265 Vrchní nádobka 5 l, M36x2
0341266 Vrchní nádobka 20 l, M36x2
0341268 Vrchní nádobka 5 l s TopClean
0341350 Dvojité hrdlo M16x1,5, 6Kt.22
0341435 Filtr pro sací systém M38x1,5, 1 mm MW (SF 27/31/1750 a F 500)
0341910 Navíječ na hadice HR 30 M16x1,5
0341912 Navíječ na hadici HR45 vč. VT hadice DN6, 30 m
0341930 TempSpray H106, základní jednotka
0341940 TempSpray H 206 základní jednotka
0341950 TempSpray H 306 základní jednotka
0342006 PC 3 230 V / 50 Hz na vozíku
0342200 Držák na stříkání
0342205 Sací hadice 2"
0342206 Čistící adaptér V27GK
0342214 Plášť čerpadla W22/3 žlutý
0342215 Držák hadice
0342234 Dopravní šnek
0342241 Čistící adaptér M27GK
0342285 Dvojitá tryska 400 mm
0342291 Pistole zakázková Rd. 32x1/8
0342314 Těsnění / Fix- spojka M27
0342321 Adaptér Fix-Nippel V35M27
0342325 Šnek čerpadla W22/3 žlutý
0342327 Tryska ocel, 12 mm
0342329 Kartáč na lahve
0342330 Čistící kulička DN19, 25 mm
0342331 Čistící kulička DN27, 30 mm
0342332 Čistící kulička DN35; 40 mm
0342528 Závit pumpy PC 3
0342529 Plášť pumpy PC 3
0342565 Prodlužující kabel 15 m na okna
0342736 Hadice na omítky DN19, 10 m
0342902 Plášť čerpadla W30/2 hnědý
0342906 Kompresor V400 s automatickým vypínačem, 230 V / 50 Hz, bez ....
0342912 Omítková tryska 200 U
0342916 Čistící jehla
0342935 Závit pumpy PC 3, poloviční dodávka
0342936 Plášť pumpy PC 3, poloviční dodávka
0342940 Zpětný díl PC 3
0343002 Průtokový mísič T25K
0343204 Posunovací hřídel pro T25K
0343205 Míchací hřídel pro T25K
0343700 Souprava pro měření průtoku (pro T25K)
0343701 Kryt pro T25K
0343709 Střásací stroj pro T25K
0343715 Montovatelná směšovací trubka pro T25K
0343908 Sestava Přídavný zásobník pro T25K
0344341 Filtr pro sací systém M28x1,5, 1 mm MW (F250/F270/SF 21/SF23/1500)
0344905 Vzduchová hadice DN 6, 10 m, vč. kabel. spojení
0345010 Sestava Inline váleček
0345205 Dávkovač Evropa
0345206 Prodloužení 0,5 m, 32x1/8
0345207 Rameno válečku, 230 mm
0345210 Rozdělovač barvy, 230 mm
0345323 Těsnění válečku
0345324 Váleček na barvu plyšový, 13 mm
0345328 Tryska ocel, 15 mm
0345901 Teleskopické prodloužení 60-100 cm
0345902 Váleček na barvu, polstrovaný, dlouhý vlas 20 mm, vč. těsnění
0345912 Box na váležek D=100x320
0345915 Prodloužení 0,3 m, Rd. 32x1/8
0345916 Prodloužení 1,2 m, Rd. 32x1/8
0347001 Pistole G15
0347002 Airless pistole G15, M16x1,5, 530 bar
0348212 Dávkovací jednotka PC 15 neu
0348214 Výtoková jednotka s manometrem
0348215 Nádoba 60 l, ocel
0348218 Motor k zařízení 230 V / 50 Kz, 1,5 kW
0348230 Motor k zřízení 230 V / 100 Hz, 2,2 kW
0348231 Motor k zařízení 400 V / 120 Hz; 3,6 kW
0348232 Dávkovací jednotka PC 25 neu
0348233 Výtoková jednotka s manometrem
0348236 Dávkovací jednotka PC 35 neu
0348237 Vozík
0348241 Stříkací tryska V27, 8 mm
0348306 Spodní díl nádobky, ocel
0348311 Plášť pumpy W10/2,5 černý
0348312 Závit pumpy W10-2,5, prům. 40 mm, L-317 mm, černý
0348314 Dodávací otočka
0348315 Plášť pumpy W10/3, 270x89, žlutý
0348316 Závit pumpy W10/3; prům. 40 mm, L-320 mm, žlutý
0348450 Box na nářadí
0348904 Nástavec 500mm pro trysku
0348907 Kontejnerové sání
0348915 Tryska ocel, 5 mm
0348916 Tryska ocel, 7 mm
0348917 Tryska ocel, 9 mm
0348920 Adaptér V27/M35, spojení hadic
0348923 Set pro přestavbu na stropní trysku, 800mm
0348925 Plášť pumpy W15/2; 270x89, hnědý
0348926 Závit pumpy W10/3; prům. 40 mm, L-320 mm, hnědý
0348927 Plášť pumpy W20/1,5; 270x89, zelený
0348928 Závit pumpy W10/3; prům. 40 mm, L-320 mm, zelený
0348948 Čistící adaptér M35GK
0348957 Kompresor .......pro V400
0348959 Kartáč na čištění
0348960 Tryska na stříkání desek V27
0348962 Posuvné víko
0348963 Pytel ?
0349252 Sací trubka 2C pro HC
0349275 Tmelící nádobka
0349278 Zakončení hadice
0349431 Filtrová patrona 5 MA pro HC a LC
0349580 Sací trubka pro pístová čerpadla HC
0349602 Filtr pro sací systém PS30/PS34, MA 10
0349696 Redukce dvojitého šroubení
0349704 Filtrová patrona 50 MA pro HC a LC
0349705 Filtrová patrona 100 MA pro HC a LC
0349707 Filtrová patrona 0 MA
0349720 Klíč na pásek pro HD filtry
0349907 Sací systém pro kontejnery vč. adaptéru C-spojky
0350418 Zátka, D6x5,9
0350480 Přídržný šroub GA 250 AL, GA 400 AL, D14x116
0350482 Tlačná pružina 400 bar, 3x14,5
0350488 Závěsný šroub, G1/4"x10,3
0350497 Přídržný šroub GA 250 AL, GA 400 AL, D18x116
0350498 Tlačná pružina 250 bar, 2,8x14,5 červeně značená
0350499 Hrdlo k zašroubování M16x1,5 RN 1/4, SW 19
0353040 AquaCoat
0367010 VT filtr HPF-3 3/8"
0367020 Držák na zeď
0367022 Sada koleček 4-6 kpl.
0367031 Hebe - vozík Puma 28-40 / Leopard 35-70 gasfeder
0367032 Hebe - vozík Puma / Leopard pneumatický
0367035 Zdvihací držák na stěnu Puma 28-40 / Leopard 35-70 gasfeder
0367036 Zdvihací držák na stěnu Puma 28-40 / Leopard 35-70 pneumatický
0367062 Regulační jednotka pro Wildcat, Puma
0367126 Vypouštěcí hadice kpl.
0367140 Pružný sací systém
0367151 Nasávací trubka kpl., tuhá
0367175 VT filtr HPF-3 3/8"
0367188 VT filtr HPF 3/8"
0367962 Dvojité hrdlo M20x2-G3/8"
0368001 Pístové čerpadlo Leopard 35-70
0368004 Pístové čerpadlo Leopard 18-300
0368020 Uchycení na stěnu 6 kpl.
0368021 Stojan 6 kpl.
0368023 Pístové čerpadlo Leopard 48-110 PG/TG
0368032 Hebe - vozík Leopard 35-150 gasfeder
0368036 Zdvihací držák na stěnu Leopard 35-150 gasfeder
0368106 Pístové čerpadlo Leopard 35-150
0368271 Pístové čerpadlo Leopard 35-70
0368345 Pístové čerpadlo Leopard 35-150
0368870 Sada nářadí
0368958 Dvojitá vsuvka G1
0369001 Pístové čerpadlo Jaguar 75-150
0369003 Pístové čerpadlo Jaguar 38-300
0369010 VT filtr HPF-3 3/4"
0369020 Uchycení na stěnu 9" kpl., 414x392.5x268
0369024 Vozík Heavy Duty 6" a 9"
0369031 Hebe - vozík Jaguar 75-150 gasfeder
0369032 Hebe - vozík Leopard 35-150 pneumatický
0369035 Zdvihací držák na stěnu Jaguar 75-150 gasfeder
0369036 Zdvihací držák na stěnu Leopard 35/150 pneumatický
0369959 Sací hadice G1 1/2"
0369960 Dvojnipl G1 1/2"
0379411 Tryska ACF 3000 11/40
0379413 Tryska ACF 3000 11/40
0394014 AirCoat pistole GM 4600 AC
0394090 AirCoat prodloužení trysky
0394152 AC 4600 Professional (zelená)
0394910 Hlava červená
0394911 Hlava modrá
0394912 Hlava zelená
0394933 Sada otočných kloubů
0442431 TradeTip 2 tryska 431
0502119 Airless pistole AG 14, G-závit 1/4"
0502167 Airless pistole AG 14, G-závit 1/4"
0502168 Airless pistole AG 14, F-závit 1/4"
0508449 Filtrová patrona, 30 MA
0508450 Filtrová patrona, 100 MA
0508603 Opěrný kotouč
0508619 EasyGlide, olej, 118ml
0508620 EasyClean, čistící a konzervační prostředek
0508738 Filtr pro sací systém PS22/PS24/PS26, MA 10
0508748 Filtrová patrona, 60 MA
0508749 Opěrný trup
0524001 Vozík k FC 9900
0524004 ProSpray 36 230 V / 50 Hz
0550005 Finish 230 AC compact
0551022 ProSpray 24 SKID 230 V / 50 Hz
0551023 ProSpray 24 HR 230 V / 50 Hz
0551024 ProSpray 24 LR 230 V / 50 Hz
0551026 ProSpray 22 SKID, 230 V / 50 Hz
0551052 ProSpray 26 HR 230 V / 50 Hz
0551062 ProSpray 30 HR 230 V / 50 Hz
0551072 ProSpray 34 HR 230 V / 50 Hz
0551106 Flexibilní sací hadice pro PS 22 / PS 24 / PS 26 SKID a LowCart
0551969 Vrchní nádobka 5 l, pro PS 22
0552231 TradeTip 2 tryska 231
0552243 TradeTip 2 tryska 243
0552419 TradeTip 2 tryska 419
0552421 TradeTip 2 tryska 421
0552427 TradeTip 2 tryska 427
0552433 TradeTip 2 tryska 433
0552515 TradeTip 2 tryska 515
0552519 TradeTip 2 tryska 519
0552521 TradeTip 2 tryska 521
0555000 LinePainter
0555905 LaserKit - systém zaměřující laserem
0555910 HopperKit, nádoba 45 l
0555915 LightKit - osvětlovací systém
0555920 FloatingKit - tlumicí systém
0555925 Druhé připojení pistole
0555991 Sitz Sulky
0556042 TradeTip 2 držák trysky, F závit, 11/16"
0556051 Prodloužení trysky 15 cm, F-závit
0556052 Prodloužení trysky 30 cm, F-závit
0556053 Prodloužení trysky 45 cm, F-závit
0556054 Prodloužení trysky 60 cm, F-závit
0556074 Prodloužení trysky 15 cm, G-závit
0556076 Prodloužení trysky 45 cm, G-závit
0556077 Prodloužení trysky 60 cm, G-závit
0556208 TradeTip 2 tryska FineFinish 208
0556410 TradeTip 2 tryska FineFinish 410
0556510 Tryska FineFinish 510
0561708 TradeTip 2 tryska LineFinish 1708
0999057 Tryska pro plochý nástřik nastavitelná do 250 bar
1006003 Držák trysky Profi Tip HD 530 bar
1006521 Tryska Profi Tip 521
1088413 Tryska Wagner Tip 413
2301843 Pístové čerpadlo 22-18S
2301846 Wildcat 18-40 PE / TG
2301850 Wildcat 18-40 PE / TG na vozíku
2301852 Pístové čerpadlo Puma 28-40 PE / TG
2301859 Membránové čerpadlo Cobra 40-10
3055157 Matice se svorkovou částí
3202901 Dvojité hrdlo A 1/2 x 1/2
3203026 Dvojité hrdlo 3/8NPTx1/2NPS
3514068 Filtrační patrona 100ok, MW 0,16mm
3514069 Filtrační patrona 50 MA, 0,32 mm MW (EP/GP 3000, EP 2800, EP 2510 S)
3677249 Balík nízkotlakých hadic DN6, 7,5 m, materiál 3/8", vzduch 1/4"
3677250 Balík nízkotlakých hadic DN9, 7,5 m, materiál 3/8", vzduch 1/4"
3677251 Balík nízkotlakých hadic DN6, 10 m, materiál 3/8", vzduch 1/4"
3677252 Balík nízkotlakých hadic DN9, 10 m, materiál 3/8", vzduch 1/4"
3677253 Balík nízkotlakých hadic DN6, 15 m, materiál 3/8", vzduch 1/4"
3677254 Balík nízkotlakých hadic DN9, 15 m, materiál 3/8", vzduch 1/4"
3808177 Vzduchový regulátor 1/4 P123.00
3808182 Filtr regulátor CZ 1/4 P124.00
3808407 Manometr 06 Bar 1/4x63 P902.00
3809048 Míchadlo se svorkou HP 1/3 RH217.575A
3809049 Míchadlo na nádobu 200 l, HP 1 1/2
3810821 dvojitá hadice BP 6/8x7,5 S4 19,00
3811777 Filtr hrubý 60ok, T454,0
3811778 Filtr střední 100ok, T455,0
3811779 Filtr střední 150ok, T456,0
3823333 Tlakový regulátor RV/1 hliník
3823446 Ruční regulátor tlaku materiálu R/V0 hliník pneum.
3823733 Ruční regulátor tlaku materiálu R/V0 nerez pneum.
3823735 Ruční regulátor tlaku materiálu R/V1 nerez
3823898 Termohadice VT 7,5 m kpl.
3823900 Termohadice VT 15 m kpl.
3823901 Termohadice VT 5 m kpl.
3825316 Vložka filtru 60 ok
3825317 Vložka filtru 100 ok
3825517 Termohadice VT 10 m kpl.
3825542 Regulátor tlaku materiálu (FFC) Consistal
3825546 Vozík
3825548 Držák
3825551 Držák a sada koleček (k přestavbě ze stojánku na vozík)
3826173 Regulátor tlaku materiálu (FFC) nerez
3827248 Držák na stěnu
556040 TradeTip 2 držák trysky, závit M18x1,5
556041 TradeTip 2 držák trysky, G závit 7/8"
556075 Prodloužení trysky 30 cm, G-závit
9100099 Montážní klíč pro C-spojku
9894245 Opěrný trup (EP/GP 3000, EP 2800, EP 2510 S)
9900157 Šestihranný šroub, M12x55
992-92129 Úhel s kuželem, R1/4"
9925024 Těsnící kroužek A 18x22x2,5 Cu
9970103 Těsnící kroužek, A16x20x1,5
9970153 Těsnící kroužek, 9,3x3,2x5,4
9970158 Těsnící kroužek A27x32x2
9970210 Těsnění U-Seal
9971529 2 x těsnění pro sací systém
9971531 Těsnění / Fix-spojka M35
9974110 Těsnící kroužek, 33x39x2 forma A
9974111 Těsnící kroužek, 17x21x1,5 forma A
9981939 Zášroubný úhel 1/8" pro řídící vzduch
9983211 Dvojité hrdlo R1/4"
9984418 VT hadice DN6-ND270, 10M/M16x1,5, černá, laky
9984420 VT hadice DN6-ND530, 10M/M16x1,5, červená, laky
9984431 VT hadice DN10-ND530, 10M/M16x1,5, černá, laky
9984456 VT hadice DN4-ND270, M16x1,5, 1 m, laky, PFTE
9984458 VT hadice DN4-ND270, 1/4", laky, PFTE
9984477 VT hadice DN4-ND270, M16x1,5, 10 m, žlutá
9984506 VT hadice DN10-ND230, NPSM 3/8", 15 m, žlutá
9984507 VT hadice DN6-ND270, M16x1,5; 15 m, žlutá
9984510 VT hadice DN4-ND270, 1/4", 7,5m, žlutá
9984562 VT hadice DN6-ND270, M16x1,5, 30 m, žlutá
9984567 Prodloužení hadice DN 10-ND230, NPSM 3/8", 2,5 m
9984568 VT hadice DN 13-ND230, NPS 1/2", 15 m, žlutá
9984569 VT hadice DN6-ND270, M16x1,5, 2,5m
9984571 VT hadice DN19-ND230, NPSM 3/4", 15 m
9984573 VT hadice DN 4-ND 270, 1/4", 7,5m
9984574 VT hadice DN6-ND270, NPS1/4", 15 m, žlutá
9984575 VT hadice DN6-ND270, 1/4", 30 m, žlutá
9984583 VT hadice DN3-ND270, NPS 1/4", 7,5 m, žlutá
9984584 VT hadice DN3-ND270, M16x1,5, 7,5 m, žlutá
9984595 VT double hadice DN3 x DN6 7,5 m
9984596 VT double hadice DN3 x DN6 10 m
9985633 Redukční vsuvka, R1" R3/8"
9985781 Dvojité hrdlo A 3/4 x 3/4
9985782 Dvojité hrdlo G 3/4" x G 1/2"
9985783 Dvojité hrdlo G 3/4" x G 3/8"
9987007 VT hadice DN6-ND530, M16x1,5, L=1,5m
9987008 VT hadice DN10-ND530, M16x1,5, L=1,5m
9987117 VT hadice DN6
9990408 Hadicová spojka, S25/9ZY
9991114 Stavitelný klíč
9991529 Kulový ventil 2-cestný, ND530 bar, M16x1,5, DN8
9991651 Redukce mezi B a C-spojkou
9992504 Odlučovadlo / láhev 0,25 l
9992509 Pneumatický olej 250 ml
9992769 Přechodka 1/4" x 3/8"
9992824 Mazivo na pumpu
9999159 Kulový ventil nerez, ND530 bar, G3/8"I-R3/8"A
telefon: 377 895 269